
Колодка гальм. у зборі КАМАЗ (2-шт.) (вир-во Трібо)
3 510 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 0135784176
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. у зборі КАМАЗ (2-шт.) (вир-во Трібо)
Номер деталі 5511-3501105, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 330x360x140мм., орієнтовна вага - 10,00000кг.
Примечание: КамАЗ,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5511-3501105 |
| Стан | Новий |
| Виробник | КамАЗ |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 510 ₴/комплект
