
Колодка гальм. КамАЗ із накл.
1 230 ₴
- В наявності
- Код: 0135803323
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. КамАЗ із накл. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 53212-3501090, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x350x120мм., орієнтовна вага - 5,62000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53212-3501090 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.62000 кг |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴
