
Барабан гальмівний КамАЗ Євро-2
5 280 ₴
- В наявності
- Код: 0135812835
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барабан гальмівний КамАЗ Євро-2 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 6520-3501070 , призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 460x460x250мм., орієнтовна вага - 47,50000кг.
Примечание: D вн.=420мм , шир. раб. поверхности =185мм , пос. место на ступицу=285мм , 10отв. d=25мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6520-3501070 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47.50000 кг |
| Висота | 250 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 280 ₴
