Важіль регулюв. КамАЗ Євро-2 задн. лев. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 79261, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 125x265x75мм., орієнтовна вага - 3,57900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 79261 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.57900 кг |
| Висота | 75 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

