
Шланг гальмівний КамАЗ 4310 передній L = 655мм (г-ш)
310 ₴
- В наявності
- Код: 0135817277
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний КамАЗ 4310 передній L = 655мм (г-ш) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 4310-3506060-10, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x650x30мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4310-3506060-10 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 650 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
