
Шланг гальмівний КамАЗ підкабінний L = 430мм (г-г)
240 ₴
- В наявності
- Код: 0135817279
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний КамАЗ підкабінний L = 430мм (г-г) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5320-3506368, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x430x20мм., орієнтовна вага - 0,09000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5320-3506368 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
