
Заклепка 8х18 накладки колодки гальма КАМАЗ, ЗІЛ (64шт)
270 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 0135930656
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепка 8х18 накладки колодки гальма КАМАЗ, ЗІЛ (64шт) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 304117П-02, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x30мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 304117П-02 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Група програм | Гальма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴/комплект
