
Ключ балонний ГАЗЕЛЬ, КАМАЗ (24х27) (L=300 мм) (оцинкований)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 139872019
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ключ балонний ГАЗЕЛЬ, КАМАЗ (24х27) (L=300 мм) (оцинкований)
Номер деталі ИП-116 У, призначена для КамАЗ, Газель.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x300x40мм., орієнтовна вага - 1,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Інструменти і приналежність |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Код запчастини | ІП-116 У |
| Марка | КАМАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
