
Ключ балонний МАЗ, КАМАЗ, КРАЗ (32х33) (L=450 mm) (цинк)
1 470 ₴
- В наявності
- Код: 0139882657
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ балонний МАЗ, КАМАЗ, КРАЗ (32х33) (L=450 mm) (цинк)
Номер деталі ИП-314, призначена для КамАЗ, МАЗ, КрАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x450x50мм., орієнтовна вага - 2,27000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.27 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Інструменти і приналежність |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Основні атрибути | |
| Код запчастини | ИП-314 |
| Марка | КАМАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴
