
Шланг підкачування шин L=20 м ЗІЛ, МАЗ, КАМАЗ, TIR ЄВРО обжим з наконечниками 20 атм.
2 040 ₴
- В наявності
- Код: 0139946299
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг підкачування шин L=20 м ЗІЛ, МАЗ, КАМАЗ, TIR ЄВРО обжим з наконечниками 20 атм.
Номер деталі 5320-3929010, призначена для КамАЗ, МАЗ, КрАЗ, ЗИЛ, Грузовые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 400x400x50мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 400 мм |
| Код запчастини | 5320-3929010 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Інструменти і приналежність |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 040 ₴
