Трубка ПНВТ відвідна L = 470 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 236-1104334, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x420x20мм., орієнтовна вага - 0,06000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 236-1104334 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

