Трубка ПНВТ L=475 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 238-1104308-Д, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x470x30мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 238-1104308-Д |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴

