Трубка ПНВТ відводу палива L = 385мм <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 236-1104334, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x400x10мм., орієнтовна вага - 0,05500кг.
Примечание: Трубка отвода топлива от плунжерных пар 236-1104334 (L=385мм) используется в топливопроводах двигателей ЯМЗ-236 М2, -236 НЕ, -236 БЕ, -236 ДК; ЯМЗ-238 М2, -238 ИМ2, -238 АМ2, -238 ГМ2, -238 НД3, -238 НД4, -238 НД5, -238 Б, -238 Д, -238 БЕ, -238 ДЕ, -238 АК.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 236-1104334 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05500 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

