
Привід гнучкий МАЗ у зборі L=2233мм
500 ₴
- В наявності
- Код: 0211798854
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Привід гнучкий МАЗ у зборі L=2233мм <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 64229-1108580-01, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x300x30мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Примечание: Трос газа в сборе МАЗ,МАЗ-53363 ,МАЗ-53366,МАЗ-6303.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 64229-1108580-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип | Трос газу |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
