
Р/к рульової тяги МАЗ 4370 (8 найменувань) (DETALKA)
1 290 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 0230903725
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к рульової тяги МАЗ 4370 (8 найменувань) (DETALKA)
Номер деталі 4370-3003065/66/67, призначена для МАЗ, МАЗ-4370.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,56300кг.
Примечание: 1Шаровый палец 4370-30030651шт2Сухарь 4370-30030671шт3Сухарь 4370-30030671шт4Пружина 4370-30030691шт5Гайка М20х1,5-5Н6Н.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4370-3003065/66/67 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.56300 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴/комплект
