
Шкворень МАЗ (комплект з втулками)
4 710 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 0234593520
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкворень МАЗ (комплект з втулками)
Номер деталі 500А-3001018, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x170x70мм., орієнтовна вага - 4,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 500А-3001018 |
| Виробник | МАЗ |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.70000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 710 ₴/комплект
