
Шланг гальмівний МАЗ L = 425мм (г-ш)
300 ₴
- В наявності
- Код: 0235482191
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний МАЗ L = 425мм (г-ш) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 504В-3506210, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x370x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 504В-3506210 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
