Шланг гальмівний МАЗ L=680мм <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5336-3506085-01-38, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x680x30мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5336-3506085-01-38 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

