Кран гальм. обр. дії 4-х конт. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 64221-3537310, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x210x80мм., орієнтовна вага - 1,15000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 64221-3537310 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

