
Камера гальмівна Тип 30 (напівпричепи)
890 ₴
- В наявності
- Код: 0235569829
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камера гальмівна Тип 30 (напівпричепи) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 30,351901, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x230x130мм., орієнтовна вага - 4,05000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.3519 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.05000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴
