Барабан гальмівний МАЗ напівпричепа 6 шпильок <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 9397-3502070-03, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 480x480x195мм., орієнтовна вага - 47,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9397-3502070-03 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 47.50000 кг |
| Висота | 195 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

