Кран роз'єднувальний М22х1, 5 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 100,352001, призначена для КамАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x130x60мм., орієнтовна вага - 0,32500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100.352 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴

