
Шланг гальмівний МАЗ (з оплеткою) L=700мм (г-шт.)
310 ₴
- В наявності
- Код: 0235798848
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний МАЗ (з оплеткою) L=700мм (г-шт.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 938-3506060-B, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x700x30мм., орієнтовна вага - 0,28700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 938-3506060-B |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28700 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
