Накладка гальм. МАЗ свердл. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5336-3501105, призначена для МАЗ. задние
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x190x20мм., орієнтовна вага - 0,92200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5336-3501105 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.92200 кг |
| Група програм | Гальма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


