Накладка гальм. МАЗ 5440 перед. свердл. (180мм) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5440-3501105, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x180x15мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5440-3501105 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
| Група програм | Гальма |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

