
Колодка гальм. МАЗ лев. з накл.
1 850 ₴
- В наявності
- Код: 0235803326
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. МАЗ лев. з накл. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 5336-3501091, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 205x394x165мм., орієнтовна вага - 8,66200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5336-3501091 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Довжина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.66200 кг |
| Висота | 165 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 394 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴
