
Важіль регулюв. МАЗ кривий самопідв (дрібний шліц) прав.
2 280 ₴
- В наявності
- Код: 0235809563
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль регулюв. МАЗ кривий самопідв (дрібний шліц) прав. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 64226-3502136-010, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x240x100мм., орієнтовна вага - 3,30000кг.
Примечание: Эвольвентный шл., 40хН8х1,5х9Н.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 64226-3502136-010 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.30000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴
