
Важіль регулюв. D32х40, Z=10, шліц 5 мм
660 ₴
- В наявності
- Код: 0235870422
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль регулюв. D32х40, Z=10, шліц 5 мм <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 64221-3501236, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x200x50мм., орієнтовна вага - 2,16100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 64221-3501236 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.16100 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
