
Барабан гальмівний МАЗ (дискові колеса) 10 шпильок (RIDER)
7 260 ₴
- В наявності
- Код: 0235930439
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барабан гальмівний МАЗ (дискові колеса) 10 шпильок (RIDER)
Номер деталі 64221-3502070-03, призначена для МАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 600x600x500мм., орієнтовна вага - 40,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64221-3502070-03 |
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 500 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 260 ₴
