
Блок шестерень задн. ходу КПП ГАЗ-53
880 ₴
- В наявності
- Код: 0317801628
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок шестерень задн. ходу КПП ГАЗ-53 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 52-1701080-22, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x50мм., орієнтовна вага - 1,34000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-1701080-22 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.34000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴
