
Муфта синхронізатора КПП 3-4 пров. ГАЗ 53 (ковзна)
640 ₴
- В наявності
- Код: 0317801645
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Муфта синхронізатора КПП 3-4 пров. ГАЗ 53 (ковзна) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 52-1701118-40, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x35мм., орієнтовна вага - 0,76300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-1701118-40 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76300 кг |
| Висота | 35 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
