
Муфта синхронізатора КПП 3-4 пров. ГАЗ 53,3307 (зі маточкою)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 0317801647
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Муфта синхронізатора КПП 3-4 пров. ГАЗ 53,3307 (зі маточкою) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 52-1701116-21, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x35мм., орієнтовна вага - 1,40700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-1701116-21 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.40700 кг |
| Висота | 35 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴
