Втулка розпірна шестірні 3-й пров. КПП ГАЗ-53 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 52-1701115, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x50мм., орієнтовна вага - 0,17800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-1701115 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17800 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

