
Фланець редуктора заднього моста ГАЗ 53, 3307 з відбивачем 35х38
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 322860234
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фланець редуктора заднього моста ГАЗ 53, 3307 з відбивачем 35х38 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 53-2201100, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x105x65мм., орієнтовна вага - 0,98700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 53-2201100 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98700 кг |
| Висота | 65 мм |
| Група програм | Вали кардані |
| Довжина | 105 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
