
Фланець валу карданного ГАЗ 53,3307,3308 (квадратний)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 322946355
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фланець валу карданного ГАЗ 53,3307,3308 (квадратний)
Номер деталі 51-4913-А, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x80мм., орієнтовна вага - 1,02000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 51-4913-А |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.02000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Вали кардані |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
