
Шкворень у комплекті ГАЗ 53,3307 Р2 (D=30.3) (підшипники, повний на а/м)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 0330875199
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шкворень у комплекті ГАЗ 53,3307 Р2 (D=30.3) (підшипники, повний на а/м) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3307-3000100-01Р2, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x200x70мм., орієнтовна вага - 3,20000кг.
Примечание: 98206 Подшипник DK -2 250515-П29 Гайка -2 252137-П2 Шайба -2 252154-П2 Шайба -8 290487-П29 Болт -4 296780-ПЮ Клапан предохранит. -2 53-01-3001016 Втулка шкворня -4 3307-3001017 Колпак -2 53-01-3001019 Шкворень Р2 (D 30.3) -2 51-3001022 Шайба -4 53-01-3001023 Кольцо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3307-3000100-01Р2 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.20000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Вісь передня |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
