
Р/к циліндра ГУР та клапана управління (16 найменувань) ГАЗ 66,3308,3306,4301,ПАЗ
970 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 0334802129
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к циліндра ГУР та клапана управління (16 найменувань) ГАЗ 66,3308,3306,4301,ПАЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3308-3405000-10, призначена для ГАЗ грузовой, Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x110x35мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Примечание: 1Палец рулевой тяги52-3003065-А 1шт2Сухарь пальца верхний53А-3003067 1шт3Сухарь пальца нижний52-3003066 1шт4Кольцо стопорное 53А-3003071 1шт5Буфер опорной пяты52-3003074-11.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3308-3405000-10 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴/комплект
