
Р/к рульової тяги ГАЗ 3309,3308,САДКО (універсальний)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 334802131
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Р/к рульової тяги ГАЗ 3309,3308,САДКО (універсальний) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 66-3003000-01, призначена для ГАЗ грузовой, Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x50мм., орієнтовна вага - 0,39800кг.
Примечание: 1Муфта защитная 52-3003036-01 1шт.2Палец шаровой 52-3003040-А 1шт.3Сухарь пальца продольной руле тяги 51-3003023 2шт.4Пружина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66-3003000-01 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.398 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Марка | ГАЗ вантажною |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
