Ексцентрик колодок гальма ГАЗ 4301,3307 <ДК><>.
Номер деталі 4301-3501028-01, призначена для ГАЗ грузовой, ГАЗ-3307, ГАЗ дизель.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x30x10мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4301-3501028-01 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 30 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

