
Р/к циліндра торм. головного 2-секц. ГАЗ 53,3307 (малий)
430 ₴
- В наявності
- Код: 0335790003
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к циліндра торм. головного 2-секц. ГАЗ 53,3307 (малий) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 53-3500105-03, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x100x50мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
Примечание: Состав ремкомплекта (малый): 24-10-3501051-Кольцо уплотнительное-3шт.; 12-3501051-Манжета уплотнительная-2шт.; 53-11-3505120-Кольцо уплотнительное картеров-2шт.; 21-3505065-Колпак защитный-1шт.; 51-3505046-Кольцо стяжное защитного колпака большое-1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53-3500105-03 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Група програм | Гальма |
| Вага | 0.03 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
