
Р / к циліндра торм. головного 2-секц. ГАЗ 53,3307 (повний)
1 090 ₴
- В наявності
- Код: 0335790004
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р / к циліндра торм. головного 2-секц. ГАЗ 53,3307 (повний) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 53-3500105-05, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x70мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Примечание: Состав ремкомплекта (полный): 53-11-3505028-02- Поршень первичный-1шт.; 53-11-3505126-02- Поршень вторичный-1шт.; 53-11-3505031- Пружина возвратная поршней-2шт.; 24-10-3501051-Кольцо уплотнительное-3шт.; 12-3501051-Манжета уплотнительная-2шт.; 53-11-3505120-Кольцо уплотнительное картеров-2шт.; 21-3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53-3500105-05 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴
