
Трос ручного гальма ГАЗ 3307 1768 мм
570 ₴
- В наявності
- Код: 0335883703
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трос ручного гальма ГАЗ 3307 1768 мм <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3307-3508068-03, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x1780x30мм., орієнтовна вага - 2,52000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3307-3508068-03 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.52000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 30 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 1780 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
