Трос ручного гальма ГАЗ 3307,3309 задн. прав. (1450мм) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3307-3508180-03, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x1400x30мм., орієнтовна вага - 1,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3307-3508180-03 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.25000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 30 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 1400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

