
Ексцентрик колодок гальма ГАЗ 4301,3307, ПАЗ (S=6,5 мм)
230 ₴
- В наявності
- Код: 0335934512
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ексцентрик колодок гальма ГАЗ 4301,3307, ПАЗ (S=6,5 мм)
Номер деталі 4301-3501028-01, призначена для ГАЗ грузовой, ГАЗ-3309.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x30x5мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4301-3501028-01 |
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 5 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 30 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
