
Циліндр гальм. раб. задн. ГАЗ 3309 з АБС
730 ₴
- В наявності
- Код: 0335957682
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндр гальм. раб. задн. ГАЗ 3309 з АБС <ДК><>.
Номер деталі 3309-3502340-01, призначена для ГАЗ грузовой, ГАЗ дизель, ГАЗ-3307, ГАЗ-3309.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 1,35000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3309-3502340-01 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴
