
К-т кріплення кабіни ГАЗ 3307 передній у сб. (9 наймен.)
440 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 0350795501
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
К-т кріплення кабіни ГАЗ 3307 передній у сб. (9 наймен.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 4301-5001084/85, призначена для ГАЗ грузовой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 68x135x68мм., орієнтовна вага - 0,49800кг.
Примечание: 1Болт M12x1,25-6gx130 4 593 261 151 1 шт.2Шайба 12 293353-П29 1шт.3Шайба 12 252045-П29 1шт.4Подушка крепления кабины верхняя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4301-5001084/85 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49800 кг |
| Висота | 68 мм |
| Група програм | Кабіна |
| Довжина | 68 мм |
| Марка | ГАЗ вантажною |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴/комплект
