
Вінець первинного валу КПП ГАЗ 3302,2217,31029 5-ст.
480 ₴
- В наявності
- Код: 0417150450
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вінець первинного валу КПП ГАЗ 3302,2217,31029 5-ст. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 31029-1701147, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x20мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31029-1701147 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
