
Пильник важеля КПП ГАЗ 2410 Преміум
300 ₴
- В наявності
- Код: 0417801991
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильник важеля КПП ГАЗ 2410 Преміум <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 24-5107080-11, призначена для ГАЗ Легковой.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 155x155x30мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24-5107080-11 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 155 мм |
| Марка | ГАЗ легковажка |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
