
Колодка гальм. ГАЗ 3302, 2217,2715,3102,3110 перед. (компл. 4шт.) (вир-во FINWHALE)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 435545960
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодка гальм. ГАЗ 3302, 2217,2715,3102,3110 перед. (компл. 4шт.) (вир-во FINWHALE)
Номер деталі 3302-3501170, призначена для Волга, ГАЗ-3110, ГАЗ-3302.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x130x70мм., орієнтовна вага - 1,80000кг.
Примечание: GAZ Volga 3110/Gazelle 3302.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3302-3501170 |
| Виробник | Finwhale |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.80000 кг |
| Група програм | Гальма |
| Марка | Волга |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
