Шприц важільно-плунжерний 400см.куб <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі DK-3932, призначена для Шприцы рычажно-плунжерные.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x300x40мм., орієнтовна вага - 1,01100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.01100 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Інструменти і приналежність |
| Довжина | 100 мм |
| Код запчастини | DK-3932 |
| Марка | Шприци важільно-плунжерні |
| Стан | Нове |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

